KRAV MAGA POMORZE – NAJWIĘKSZA ORGANIZACJA KRAV MAGA NA POMORZU

Na Pomorzu działamy od 2001 roku, przechodząc transformacje i elastycznie dopasowując się do zmieniających się zagrożeń i potrzeb treningowych.  Lata doświadczeń, pozwoliły nam zweryfikować ogromną ilość technik i wyrzucić reakcje „nieużyteczne” bazując na warunkach polskiej ulicy, policyjnych statystykach i naukowym podejściu do możliwości ludzkiego organizmu oraz pierwotnej formie KRAV MAGA. Cechy systemu to prostota, powtarzalność i logika ciągów przyczynowo skutkowych.

0
STUDENTÓW
0
INSTRUKTORÓW
0
STOPNI ZAAWANSOWANIA
0
LAT DZIAŁALNOŚCI
0
OŚRODKÓW

NASZE DZIAŁANIA

REGULARNE TRENINGI

Wszystkie treningi odbywają się 2 razy w tygodniu w naszych 6 ośrodkach. Zawsze serdecznie zapraszamy!

KRAVMAGEDON

24 godzinny rajd prowadzący z Gdyni do Pucka. 32 kilometry i 5 treningów. Odbywający się w lipiecu.

KRAVCAMP

2 dniowe Centralne Zgrupowanie Krav Maga Pomorze organizowane jest 2 razy każdego roku: w czerwcu oraz w lutym.

TRENINGI NA MACIE

Odbywają się zwykle w ostatnią sobotę miesiąca i uczestniczą w nich wszyscy trenujący w naszej organizacji.

BEZPIECZNA GDYNIANKA

10 tygodniowe kursy samoobrony dla kobiet prowadzone we współpracy z Urzędem Miasta Gdynia. Zajęcia 1 raz w tygodniu.

BEZPIECZNA POLKA

Ogólnopolska akcja poprawy bezpieczeństwa kobiet w Polsce. 2 dniowe intensywne warsztaty samoobrony dla kobiet.

URBAN SURVIVE

Seminarium z walki w pomieszczeniach.

WALKA BRONIĄ

Szkolenia strzeleckie z wykorzystania broni palnej w walce oraz przygotowujące do uzyskania pozwolenia na własną broń. Posiadamy własny klub strzelecki TF88 z licencją PZSS

TRENINGI INDYWIDUALNE

Treningi i konsultacje prowadzone w naszym Studiu Treningu Personalnego w Gdyni - Kamienna Góra

NASZA OCENA 5/5
5/5

INSTRUKTORZY

Krzysztof Suchomski

Head instructor
LEVEL IV

GDYNIA

Absolwent Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz były operator i szkoleniowiec FORMOZY. Wieloletni zawodnik judo. Od 1997 roku aktywnie związany z systemem KravMaga. Od 2002 instruktor IKMF, IKM, KRAV MAGA POMORZE, KRAV MAGA PRO, Defendo. Instruktor taktyki i strzelania bojowego oraz trener i sędzia strzelectwa sportowego. Twórca programu samoobrony dla kobiet Kobieta Waleczna  i Bezpieczna Gdynianka. Inicjator pierwszej sekcji Krav Maga na Pomorzu (Sopot) oraz założyciel sekcji Krav Maga w Gdyni (1999). Współzałożyciel organizacji KRAV MAGA POMORZE oraz międzynarodowej federacji KRAV MAGA PRO. Współzałożyciel pierwszej szkoły Krav Maga w Kazachstanie

Adam Kamiński

Head instructoR
LEVEL IV

GDYNIA

Od 1998 roku roku aktywnie związany z systemem KravMaga. Od 2003 instruktor IKMF, IKM, KRAV MAGA POMORZE, KRAV MAGA PRO. Współzałożyciel organizacji KRAV MAGA POMORZE. Uczestnik wielu szkoleń militarnych i cywilnych.

Waldemar Kaszuba

instructor**
LEVEL IV

PUCK/GDYNIA

Od 2009 roku aktywnie związany z systemem KravMaga. Od 2015 instruktor KRAV MAGA POMORZE, Israeli Kapap Federation, Combat Krav Maga International, IKF CQB Security Methods oraz KRAV MAGA PRO. Założyciel sekcji Krav Maga w Pucku. Prowadzi sekcję dla dzieci i młodzieży Krav Maga Junior. Bierza aktywny udział w kursach samoobrony dla kobiet Bezpieczna Gdynianka, Kobieta Waleczna i Bezpieczna Polka. Pomysłodawca i organizator 24 godzinnego rajdu KravMagedon. 

Roman Turek

instrucTOR** LEVEL IV

GDAŃSK

Od 2011 roku aktywnie związany z systemem KravMaga. Od 2015 instruktor KRAV MAGA POMORZE, Israeli Kapap Federation, Combat Krav Maga International oraz KRAV MAGA PRO Współzałożyciel sekcji Krav Maga w Wejherowie i we Wrzeszczu. Uczestnik wielu seminariów i kursów o tematyce walki wręcz, psychologii sportu, oraz  podstaw aktywności fizycznej.

Wayne Lees

instrucTOR** LEVEL IV

GDAŃSK/WEJHEROWO

Od 2011 roku aktywnie związany z systemem KravMaga. Od 2015 instruktor KRAV MAGA POMORZE,  KRAV MAGA PRO Współzałożyciel sekcji Krav Maga w Wejherowie i we Wrzeszczu. 

Krzysztof Radwański

instructOR**
LEVEL IV

RUMIA

Od 1999 roku roku aktywnie związany z systemem Krav Maga. Od 2009 instruktor IKMF, BKMF, KRAV MAGA POMORZE, KRAV MAGA PRO. Dodatkowo prowadzi treningi dla dzieci i młodzieży. Założyciel sekcji Krav Maga w Rumi.

Agnieszka Koss

instrucTOR** LEVEL IV

Od 2010 roku trenuje Krav Maga. Pierwszy kontakt to Portugalia, potem Gdynia, Sopot i Izrael. Od 2015 roku instruktor KRAV MAGA POMORZE oraz KRAV MAGA PRO. Współzałożycielka sekcji Krav Maga w Wejherowie

Jakub Kowal

instrucTOR** LEVEL IV

GDYNIA

Od 2005 związany z systemem Krav Maga. Od 2015 roku instruktor KRAV MAGA POMORZE oraz KRAV MAGA PRO oraz DEFENDO. Uczestnik seminariów i szkoleń z zakresu samoobrony oraz wykorzystania środków przymusu bezpośredniego.

Adam Wrzesiński

instructOR**
LEVEL IV

SOPOT

Od 2011 roku aktywnie związany z systemem Krav Maga. Od 2015 instruktor KRAV MAGA POMORZE oraz KRAV MAGA PRO. Uczestnik szkoleń z zakresu radzenia sobie z zachowaniami agresywnymi, pomocy osobom uzależnionym, motywowania do zmiany oraz pracy z osobą krzywdzącą. Wieloletni społeczny kurator sądowy oraz streetworker bezdomności.